
Жіноча шуба-плюшка
(Киев ул. Большая Васильковская, 72)
Опис
Коричнева шуба-плюшка з хутра нутрії красивого шоколадного забарвлення.
Довжина шуби - 90 см. Комір-стійка дозволяє підкреслити елегантний образ її власниці. Крім того, короткострижене хутро і крій у вигляді ялинки створює красивий малюнок і додає моделі особливості.
У комплекті цільнохутряний пасок, який робить шубу більш затишною в вітряну погоду і вдало підкреслює талію.
Силует шуби прямий. Підходить для будь-якого типу фігури.
Якщо ви хочете купити якісну, довговічну і теплу шубу, тоді ця модель ідеально вам підійде! Адже класика завжди в моді!
Под заказ возможно изготовление такой шубы в черном цвете, в диагональном или поперечном расшиве.
До уваги наших клієнтів, інформація про доставку та відправлення:
Доставка Ваших замовлень відбувається Новою Поштою (УкрПошта тільки при 100% оплаті товару, інші перевізники за сособистою домовленністю). Віправка відбувається ТІЛЬКИ при наявності мінімальної передоплати(подвійний тариф Нової пошти, приблизно 100-200 грн).
Доставка кур'єром Нової пошти коштує лише на 10-20 грн дорожче доставки на відділення, але за новими правилами НП це можливо тільки при повній оплаті товару, кур'єри не мають права брати накладений платіж.
Відправка товару може здійснюватись із наших складів з міст: Харків, Київ, Одесса, Кривий Ріг, Львів.
Відгуки