
Жіноча парка з хутром кролика червона
(Киев ул. Большая Васильковская, 72)
Опис
Червона жіноча парку з хутром кролика - чудове поєднання комфорту, яскравості і шику. Цільнохутряне капюшон і бортики уздовж застібки виконані з хутра кролика, пофарбовані в ніжний колір "соболь", що підкреслює колір самої куртки. Таке кольорове рішення прикрасить і доповнить будь-який образ, і буде чудово виглядати як з спортивним взуттям, так і з елегантними чоботами на підборах.
Окрім хутряного вистілання, парку утеплює спеціальний матеріал - холлофайбер або силікон. У комплексі з оптимальною довжиною в 80 см вони гарантують утеплення в період зимових морозів. Верхня частина куртки не тільки виконана з якісної плащової тканини, яка не продувається і не промокає, але також відстібається, що дозволяє носити куртку без хутра, а також полегшує чистку та зберігання виробу.
До уваги наших клієнтів, інформація про доставку та відправлення:
Доставка Ваших замовлень відбувається Новою Поштою (УкрПошта тільки при 100% оплаті товару, інші перевізники за сособистою домовленністю). Віправка відбувається ТІЛЬКИ при наявності мінімальної передоплати(подвійний тариф Нової пошти, приблизно 100-200 грн).
Доставка кур'єром Нової пошти коштує лише на 10-20 грн дорожче доставки на відділення, але за новими правилами НП це можливо тільки при повній оплаті товару, кур'єри не мають права брати накладений платіж.
Відправка товару може здійснюватись із наших складів з міст: Харків, Київ, Одесса, Кривий Ріг, Львів.
Відгуки