Норкова шуба з натурального хутра від виробника

Норкова шуба з натурального хутра від виробника

Норкова шуба з натурального хутра від виробника від компанії Жіночі шуби, жилети з натурального хутра Українського виробника LeaSa - фото 1
39 800 ₴
В наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата кур'єрові по м. Харків
 Оплата під час самовивезення по м. Харків

Опис

Вашій увазі надана топова модель хутряного одягу. Шуба з натуральної норки.

Наявність капюшону надає не тільки багатий вигляд, але і робить її більш практичною для будь-якої погоди.

Хутро, вироблене зі  шкурок норки, з давніх часів і до цього дня користується надзвичайною популярністю завдяки своїй вишуканості та аристократичності. Не випадково норкове виробництво сьогодні займає лідуючі позиції в хутряній галузі, при цьому головними виробниками норки є такі країни як США, Канада, Фінляндія.
Родоначальником норки, що розводиться по всьому світу, став північноамериканський вид норки, відомий як американська норка. Хутро північноамериканського виду норки, який поданий на відомих хутрових аукціонах США і Канади, володіє коротким тонким ворсом, з густою і високою подпушью, яка майже дорівнює довжині остевого волоса, що в результаті створює відчуття бархатистості.
Найбільшого поширення у всьому світі отримала скандинавська норка, з густою підпушкою і рівним остьовим волосом середньої висоти, при цьому остьове волосся може бути вищим, що характерно для фінського хутра (SAGA FURS), або більш коротким, який властивий датському хутру (KOPENHAGEN FURS) . До того ж, найбільше цінується зимове норкове хутро, що відростає з вересня по листопад місяць. Але, незважаючи на це, хутряні вироби з норки здавна шиються як з зимового, так і з літнього хутра. В останньому випадку вони стануть темнішими і легкими на вагу.
В цілому, по всьому світу налічується більше 340 основних відтінків натурального норкового хутра, об'єднаних в декілька колірних груп. Зокрема, від поширеного темно-коричневого кольору до насиченого чорного, а також варіації пастельних тонів (від світло-коричневого до шоколадного відтінку), схожих зі стандартною коричневої норкою, але відрізняються своїм пухом, який віддає блакитним кольором. Або, наприклад, від сріблясто-голубого кольору російської норки (silverblue) до чистого блакитного кольору «sapphire», отриманого в результаті схрещування темно-блакитної алеутской норки з сріблясто-блакитною. Найсвітлішим тоном блакитний групи є «violet». Крім того, серед блакитно-сірих норок велику популярність отримала сіра норка «blue iris», або, як її називають, «алеутская сталева», в той час як хутро з блідо-бузковим відтінком і бежевою подпушью називається «lavender», і багато інших .
Не випадково в останні десятиліття інтерес високою і масової моди до норковому хутра надзвичайно зріс. Особливо відзначається інтерес до нових відтінків, які отримали великий успіх на всесвітньо відомих подіумах Європи, Америки і Азії. Це в свою чергу призвело до того, що на основі американського виду норки селекціонери зуміли домогтися, в залежності від місця розведення цих тварин, різних властивостей хутра, завдяки чому з'явилося кілька видів норки, включаючи російську, скандинавську, фінську та інші.
Норкове хутро, поряд зі своєю природною красою, на диво практичне, має високу зносостійкість і знаходиться на шкалі стійкості поруч з соболиним хутром. Не випадково виріб, виготовлений з хутра норки, при правильному зберіганні може прослужити від 20 до 30 років. Хутро норки широко застосовується при пошитті верхнього одягу, а також при обробці і для виготовлення аксесуарів, які стали невід'ємним атрибутом жіночого гардеробу. З нього шиють шуби, манто, жакети, накидки і головні убори. Треба сказати, що мода на вироби з норки і, зокрема, на гламурні норкові шубки, прийшла в 30-і роки ХХ століття з Голлівуду. Перші експерименти в плані нетрадиційного способу використання норкового хутра належать французькому модельєру і кутюр'є Пако Рабанна, який продемонстрував у своїй колекції костюми, спідниці та жакети, зшиті з норки та інкрустовані металевими пластинами і кільцями. У 80-і роки XX століття з шкурок норки почали шити прекрасні розкішні манто, що стали необхідним предметом гардеробу кожної респектабельної і заможної жінки. А з середини 90-х років, з появою технології стрижки, в історії норкового хутра почалася нова епоха. У наші дні існує велика різноманітність декоративної обробки цього цінного хутра.
Європейська норка (Mustela lutreola) - це хижий ссавець родини куницевих, поширений в межах Східної Європи, який мешкає на берегах річок і водойм. Ця тварина, завдяки плавальної перетинки між пальцями рук, веде напівводний спосіб життя, однаково добре відчуваючи себе і в воді, і на суші. На сьогоднішній день європейська норка є рідкісним у всьому світі видом, занесеним до Червоної книги. Справа в тому, що в результаті інтеграції американської норки, завезеної сюди в кінці XIX століття, до умов Європи, європейська норка майже зникла в місцях свого колишнього проживання. Завдяки особливій будові хутра, шерсть звірка не намокає. Саме тому він прекрасно себе почуває в воді.

До уваги наших клієнтів, інформація про доставку та відправлення:
Доставка Ваших замовлень відбувається Новою Поштою (УкрПошта тільки при 100% оплаті товару, інші перевізники за сособистою домовленністю). Віправка відбувається ТІЛЬКИ при наявності мінімальної передоплати(подвійний тариф Нової пошти, приблизно 100-200 грн). 
Доставка кур'єром Нової пошти коштує лише на 10-20 грн дорожче доставки на відділення, але за новими правилами НП це можливо тільки при повній оплаті товару, кур'єри не мають права брати накладений платіж.
Відправка товару може здійснюватись із наших складів з міст: Харків, Київ, Одесса, Кривий Ріг, Львів.

Характеристики

Код товару
У-М-Н
Країна виробництва
Україна
Тип
шуба
Розмір одягу
40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54
Довжина виробу
середньої довжини
Хутро
норка
Показати всі

Товари які пасують Вам