Шуба з натуральної норки від Українського виробника

Шуба з натуральної норки від Українського виробника

Шуба з натуральної норки від Українського виробника від компанії Жіночі шуби, жилети з натурального хутра Українського виробника LeaSa - фото 1
27 500 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата кур'єрові по м. Харків
 Оплата під час самовивезення по м. Харків

Опис

Вашій увазі надана топова модель хутряного одягу. Шуба з натуральної норки

Наявність капюшона надає не тільки багатий вигляд, але і робить її більш практичною для будь-якої погоди.

Хутро, вироблене зі шкурок норки, з давніх часів і до цього дня користується надзвичайною популярністю завдяки своїй вишуканості і аристократичності. Не випадково норкове виробництво сьогодні займає лідируючі позиції в хутряній галузі, при цьому головними виробниками норки є такі країни як США, Канада, Фінляндія.
Родоначальником норки, що розводиться по всьому світу, став північноамериканський вид норки, відомий як американська норка. Хутро північноамериканського виду норки, яке подане на знаменитих хутрових аукціонах США і Канади, має короткий тонкий ворс з густою і високою підпушкою, яка майже дорівнює довжині остьового волосу, що в результаті створює відчуття бархатистості.
Найбільшого розповсюдження у всьому світі отримала скандинавська норка, з густою підпушкою і рівним остьовим волосом середньої висоти, при цьому остьове волосся може бути вищим, що характерно для фінського хутра (SAGA FURS), або більш коротким, що властиве датському хутру (KOPENHAGEN FURS) . До всього цього, найбільше цінується зимове норкове хутро, яке відростає з вересня по листопад місяць. Але, незважаючи на це, хутряні вироби з норки здавна шиються як з зимового, так і з літнього хутра. В останньому випадку вони стануть темнішими і легкими по вазі.
В цілому, по всьому світу налічується більше 340 основних відтінків натурального норкового хутра, об'єднаних в декілька колірних груп. Зокрема, від поширеного темно-коричневого кольору до насиченого чорного, а також варіації пастельних тонів (від світло-коричневого до шоколадного відтінку), схожих зі стандартною коричневої норкою, але які відрізняються своїм пухом, яке віддає блакитним кольором. Або, наприклад, від сріблясто-голубого кольору російської норки (silverblue) до чистого блакитного кольору «sapphire», отриманого в результаті схрещування темно-блакитний алеутской норки з сріблясто-блакитною. Найсвітлішим тоном блакитної групи є «violet». Крім того, серед блакитно-сірих норок велику популярність отримала сіра норка «blue iris», або, як її називають, «алеутська сталева», в той час як хутро з блідо-бузковим відтінком і бежевою підпушкою називається «lavender», і багато інших .
Не випадково в останні десятиліття інтерес високої і масової моди до норкового хутра надзвичайно зріс. Особливо відзначається інтерес до його нових відтінків, які отримали великий успіх на всесвітньо відомих подіумах Європи, Америки і Азії. Це, в свою чергу, призвело до того, що на основі американського виду норки селекціонери зуміли домогтися, в залежності від місця розведення цих тварин, різних властивостей хутра, завдяки чому з'явилося кілька видів норки, включаючи російську, скандинавську, фінську та інші.
Норковий хутро, поряд зі своєю природною красою, на диво практичне, має високу зносостійкість і знаходиться на шкалі стійкості поруч з соболиним хутром. Не випадково виріб, виготовлений з хутра норки, при правильному зберіганні може прослужити від 20 до 30 років. Хутро норки широко застосовується при пошитті верхнього одягу, а також при обробці і для виготовлення аксесуарів, які стали невід'ємним атрибутом жіночого гардеробу. З нього шиють шуби, манто, жакети, накидки і головні убори. Треба сказати, що мода на вироби з норки і, зокрема, на гламурні норкові шубки, прийшла в 30-і роки ХХ століття з Голлівуду. Перші експерименти в плані нетрадиційного способу використання норкового хутра належать французькому модельєра і кутюр'є Пако Рабанна, який продемонстрував у своїй колекції костюми, спідниці та жакети, зшиті з норки та інкрустовані металевими пластинами і кільцями. У 80-і роки XX століття з шкурок норки почали шити прекрасні розкішні манто, що стали необхідним предметом гардеробу кожної респектабельної і заможної жінки. А з середини 90-х років, з появою технології стрижки, в історії норкового хутра почалася нова епоха. У наші дні існує велика різноманітність декоративної обробки цього цінного хутра.
Європейська норка (Mustela lutreola) - це хижий ссавець родини куницевих, поширене в межах Східної Європи, яке мешкає на берегах річок і водойм. Ця тварина, завдяки плавальній перетинці, веде напівводний спосіб життя, однаково добре відчуваючи себе і в воді, і на суші. На сьогоднішній день європейська норка є рідкісним у всьому світі видом, занесеним до Червоної книги. 

Справа в тому, що в результаті інтеграції американської норки, завезеної сюди в кінці XIX століття, до умов Європи, європейська норка майже зникла в місцях свого колишнього проживання. Завдяки особливій будові хутра, шкура звірка не намокає. Саме тому він прекрасно себе почуває в воді. Цікаво, що норки риють собі нори зазвичай між сплетеннями коренів, на березі або дуже близько до води, при цьому їх житло частково виходить на сушу і частково в воду. Після довгого перебування у воді, ці звірята дуже ретельно чистять свій ворс і сушать свою шерсть, а взимку витираються про сніг.
Треба зауважити, що американська і європейська норка дуже схожі не тільки за способом життя, а й зовні, завдяки майже однаковим розмірам (до 55-80 см разом з хвостом) і наявності білої плямочки на мордочці, з невеликим розходженням: у першій, на відміну від іншої, воно захоплює тільки підборіддя і нижню губу, що не поширюючись на верхню. Більш того, дуже часто у американської норки пляма це і зовсім відсутня, в той час як у обох видів - як у європейській, так і американської норки - білі вкраплення можуть зустрічатися і в ареолі горла, на грудях і в паху. У європейської норки коротке блискуче хутро, а забарвлення хутряного покриву монотонне: від рудувато-бурого до темно-коричневого, з дещо сіруватим підшерстям, при цьому на фермах зустрічаються також норки абсолютно несподіваною забарвлення - від білої і блакитний до рожевої і чорної.
Під американської норкою на увазі північноамериканський вид з родини куницевих, зовні схожий на європейську норку, правда, більш великих розмірів, що досягає в довжину до 70-75 см (разом з хвостом) і володіючи вагою до 2 кг (як соболь). Крім того, плавальна перетинка у цих тварин не так розвинена, але, незважаючи на це, вони дивно моторні у воді - власне, як і на суші. Завдяки великому діапазону мутацій, закладеному в генах, що відповідають за забарвлення хутра, цей вид норки викликав до себе живий інтерес з боку селекціонерів, в результаті чого в кінці XIX століття північноамериканські фермери зайнялися його активним розведенням в умовах неволі. На додаток до всього, це співпало з модною тенденцією того часу на хутряні вироби, виконані з норки; як наслідок, норкове виробництво в США і Канаді висунулося в ряд швидко розвивається і прибутковою сфери хутряної галузі. В наші дні американська норка інтенсивно розлучається на хутрових фермах, з подальшим продажем шкурок на всесвітньо визнаних хутрових аукціонах Америки. Найбільші виробники цього хутра - знамениті American Legend Cooperative (США) і NAFA (Канада), а найкращий норкову хутро натурального чорного кольору - американська BLACKGLAMA®, і, відповідно, канадська BLACK NAFA®. Сьогодні натуральна колірна палітра розвідний американської норки включає в себе всі відтінки від білого до сіро-блакитного, коричневого та чорного кольору, при цьому коричневий колір, з властивим йому різноманіттям відтінків, є найпоширенішим. Найдорожчий вид американської норки - це BLACKGLAMA®, що відрізняється насиченим чорним кольором з коричневим відливом, званий експертами «кольором нафти», який широко представлений на хутровому аукціоні American Legend в Сіетлі, що проходить кілька разів на рік. Торгова марка BLACKGLAMA є синонімом найякісніших шкурок темної норки, завдяки чому вся сертифікована норка, яка потрапляє під брендові категорії сорти, отримує етикетки BLACKGLAMA® і American Legend®, із зазначенням унікального серійного номера (для ідентифікації шкурок). У свою чергу, BLACK NAFA - це теж тип північноамериканської норки інтенсивно чорного кольору, з бурим відтінком, вироблений на звероводческих фермах Канади, і одночасно аукціонний знак якості. Продають його на хутровому аукціоні NAFA в Торонто.
Скандинавська норка - одна з різновидів американського виду норки, завезена в Північну Європу на початку ХХ століття, при цьому з плином часу норкове виробництво стало важливою галуззю економіки Фінляндії і Данії. Крім того, на сьогоднішній день цей вид норки є найпоширенішим на всій планеті, складаючи 80% обсягу світового ринку норкового хутра. Так, скандинавський «mahogany», з властивим йому глибоким темно-коричневого кольору, вважається класичним матеріалом для пошиття верхнього одягу. Великою популярністю користуються також і такі відтінки коричневого кольору, як «demi buff», «горіх» і «pastel» - шоколадного кольору з димчасто-блакитним відтінком.
Фінська норка є різновидом скандинавського виду норки, виведеної в Північній Європі. Їй характерні темні (scanbrown) і світло-коричневі тони (scanglow), а також світлий сіро-коричневий колір (pastel). Дуже рідко серед аукціонного хутра зустрічається так звана «полярна норка» - мутація фінської норки, з високою подпушью і остю, яка, незважаючи на стандартний для норки коричневого кольору, більше асоціюється з соболем,


Фінська норка є різновидом скандинавського виду норки, виведеної в Північній Європі. Їй характерні темні (scanbrown) і світло-коричневі тони (scanglow), а також світлий сіро-коричневий колір (pastel). Дуже рідко серед аукціонного хутра зустрічається так звана «полярна норка» - мутація фінської норки з високою підпушкою та остю, яка, незважаючи на стандартний для норки коричневого кольору, більше асоціюється з соболем, ніж з норкою, тому її називають ще й сріблясто-соболиним . Фінська норка пропонується на хутровому аукціоні Finnish Fur Sales, який проходить в Гельсінкі.
Норкові шкурки фарбують в різні кольори, вищипують, стрижуть, обробляють лазером і випалюють, наносять на хутро різні візерунки, включаючи перфорацію або «мереживо», а також відбілюють (відтінок «золотий» норки), комбінують з іншими матеріалами або використовують змішану технологію (щипка плюс стрижка), особливо поширену останнім часом. Крім того, за допомогою технології різнорівневої стрижки ( «Грувинг»), оксамитовий хутро норки перетворюється в вельвет, з різним кольором глибини рубчиков. Все частіше вона обробляється під замшу і шкіру для норкових дублянок. Завдяки безперервним дослідженням в сфері розвитку технології обробки хутра, з кожним разом з'являються все нові і нові, незвичайні, хутряні фактури, в той час як сам норкову хутро як такої вже давно став фаворитом всесвітньо відомих дизайнерів і не сходить з найзнаменитіших подіумів світу протягом майже цілого століття.

До уваги наших клієнтів, інформація про доставку та відправлення:
Доставка Ваших замовлень відбувається Новою Поштою (УкрПошта тільки при 100% оплаті товару, інші перевізники за сособистою домовленністю). Віправка відбувається ТІЛЬКИ при наявності мінімальної передоплати(подвійний тариф Нової пошти, приблизно 100-200 грн). 
Доставка кур'єром Нової пошти коштує лише на 10-20 грн дорожче доставки на відділення, але за новими правилами НП це можливо тільки при повній оплаті товару, кур'єри не мають права брати накладений платіж.
Відправка товару може здійснюватись із наших складів з міст: Харків, Київ, Одесса, Кривий Ріг, Львів.

Характеристики

Код товару
М-Н
Країна виробництва
Україна
Тип
шуба
Розмір одягу
40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54
Довжина виробу
довгі
Хутро
норка
Показати всі