Жіночі шуби, жилети з натурального хутра Українського виробника LeaSa
Поширені запитання

Поширені запитання

Для навяності ми шиемо шуби, жилети та парки до 50-го розміру, а починаючи з нього діє невелике зростання вартості.
Якщо ви замовляєте виріб 50-го розміру, його вартість більша на 10%, 52й + 15%, 54й + 20%.
Вартість розмірів вище 54 розраховується індивідуально.
І головне, Ви переплачуєте не за індивідуальне пошиття, а просто за трохи збільшену витрату сировини.
Надбавка діє для будь-яких моделей вище 48 розміру.

Звичайно є!
Завдяки кредитній програмі Приват Банку Ви можете оформити замовлення та сплатити за нього частинами. Кількість платежів від 2 до 10. Відсоток який бере банк за цю послугу прораховується із кількості вибраних вами платежів.

Придбати шубу в рострочку або кредит

Таке питання нам ставить приблизно половина наших покупців. Ми ставимося з розумінням до запитань щодо хутра та його вартості, бо фактично наші ціни майже не відрізняються від жіночого одягу зі штучного хутра.
Але ми запевнюємо Вас, ми працюємо ЛИШЕ з натуральним хутром, а доступна ціна одягу від Харківської мануфактури хутра обумовлена тим, що всі стадії виробництва (від заготівлі сировнини до пошиття) проходять на наших потужностях.
Завдяки інтернет магазину https://leasa.com.ua ми можемо пропонувати доступні, оптові ціни навіть для роздрібних покупців.

Виробництво шуб з натурального хутра

Чекаємо Ваших замовлень ;)

Так Звичайно, десь примерно половина наших покупців замовляють послугу Нової пошта "накладення платіж" і сплачують за товар Попередньо озирнувшись его, або навіть вдягнувши.

Відправки накладення платажем новой пошта

Відправка товару накладеним платежем відбувається за попередньою мінімальною передоплатою 100-200 грн

Якщо вибрана Вами модель, потрібний розмір та колір є у наявності то Ваше замовлення відправляється у продовж двох днів з моменту отримання передоплати транспортних послуг Нової Пошти(це 100-200 грн).
Якщо ви бажаєте змінити колір, чи немає потрібного Вам розміру(або у Вас нестандарт), то відправка будет одразу після індивідуального пошиття за Вашими мірками, зазвичай це близько 7 робочих днів.

Швидка доставка жіночих шуб LEAsa

Це абсолютно безпечно, так як купівлю ви здійснюєте на порталі ЗАКУПКА.КОМ
а тут діє програма захисту покупців. Кожне Ваше придбання застраховане на суму від 1000 грн.
А так як наш інтернет магазин https://leasa.com.ua беер передоплату лише за сплату трансвпортних послуг нової пошти (100-200 грн), або не більше 10% від вартості індивідуального пошиву нестандартної шубки, то Вам перейматись абсолютно не варто, Ви у фінансовій безпеці :)


Як безпечно купиит шубу в інтернет магазині